Media Twig Tools (3.0.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Definition
br: Termenadur

en: About
br: Diwar-benn
