Media Twig Tools (3.0.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Media
ca: Multimèdia

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Definition
ca: Definició

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
