Media Twig Tools (3.0.2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
