Media Twig Tools (3.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Definition
et: Definitsioon

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
