Media Twig Tools (3.0.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Media
fr: Média

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Definition
fr: Définition

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
