Media Twig Tools (3.0.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
