Media Twig Tools (3.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Sort by
it: Ordina per

en: Definition
it: Definizione

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
