Media Twig Tools (3.0.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
