Media Twig Tools (3.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
