Media Twig Tools (3.0.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
