Media Twig Tools (3.0.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Media
ne: मिडिया

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
