Media Twig Tools (3.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
