Media Twig Tools (3.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: About
sq: Informacione
