Media Twig Tools (3.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Media
th: สื่อ

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
