Media Twig Tools (3.0.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី
