Media Upload (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Media
ar: ميديا

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: About
ar: حول
