Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka
