Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Updated
ca: Actualitzat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
