Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Media
el: Μέσα

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.
