Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.
