Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Label
fa: برچسب

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: File name
fa: نام فایل

en: Media
fa: رسانه

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.
