Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
