Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Size
hi: आकार

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Label
hi: लेबल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Media
hi: मीडिया

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: No files available.
hi: कोई फाइल उपलब्ध नहीं  है
