Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Updated
hr: Osvježeno

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Media
hr: Mediji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
