Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Size
ja: サイズ

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Label
ja: ラベル

en: Updated
ja: 更新

en: File name
ja: ファイル名

en: Media
ja: メディア

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: No files available.
ja: 利用可能なファイルがありません。

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Category %label has been deleted.
ja: カテゴリー %label が削除されました。
