Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: middle
lt: Per vidurį
