Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: No files available.
ro: Nu sunt fișiere disponibile.
