Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon
