Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය
