Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
