Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
