Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ
