Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: File name
ast: Nome del ficheru
