Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: File name
az: Fayl adı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.
