Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre
