Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Size
fr: Taille

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Media
fr: Média

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: center
fr: centre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: No files available.
fr: Aucun fichier disponible.

en: File id
fr: Identidiant (ID) du fichier

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: The file does not exist.
fr: Le fichier n'existe pas.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: middle
fr: milieu

en: Category %label has been deleted.
fr: La catégorie %label a été supprimée.
