Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ
