Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Updated
he: עודכן

en: File name
he: שם קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים
