Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Updated
ht: A jou
