Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: File name
hu: Fájlnév

en: Media
hu: Média

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
