Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
