Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
