Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം
