Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
