Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
