Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан
