Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
