Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: File name
sv: Filnamn

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: The file does not exist.
sv: Filen existerar inte.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Category %label has been deleted.
sv: Kategori %label har raderats.
