Media watermark (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
