Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: File name
ar: اسم الملف

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
